Sarantis Oroldvidis


Odwiedź naszą witrynę grupową

Sarantis Group| English

lub wybierz lokalizację

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Społeczna Odpowiedzialność

1 PAŹDZIERNIKA 2021

Adoptowaliśmy trzy żubry z Poznańskiego Nowego ZOO

Pomiłka, Postka i Poskoczka - to żubry z Poznańskiego ZOO, które przez najbliższy rok pozostaną pod naszą firmową opieką. Dlaczego wybraliśmy właśnie te zwierzęta? Ponieważ to jeden z symboli naszego kraju, gatunek chroniony.

21 KWIETNIA 2020

Podsumowanie charytatywnej akcji „Piątka dla Średzkiego Szpitala”

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zainicjowana przez Polipak Sp z.o.o charytatywna akcja „Piątka dla Średzkiego Szpitala” zakończyła się ogromnym sukcesem! Zbiórka została zorganizowana w celu wsparcia oraz pomocy naszemu lokalnemu szpitalowi w tym ciężkim czasie spowodowanym pandemią koronawirusa COVID-19.

20 LUTEGO 2020

Przekazaliśmy roczny zapas worków szpitalowi w Środzie Wielkopolskiej

W ramach działań na rzecz wsparcia lokalnej społeczności przekazaliśmy roczny zapas worków na potrzeby Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego. Nasze działanie ma za zadanie ułatwić utrzymanie czystości w tej niezwykle ważnej dla powiatu placówce medycznej.

17 GRUDNIA 2019

Paczki świąteczne dla dzieci i seniorów

W okresie świąt nie zapominamy o najmłodszych i najstarszych mieszkańcach powiatu średzkiego. Tuż przed świętami pracownicy Polipaku przygotowali i wręczyli paczki dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Szlachcinie oraz Seniorów z Domu Pogodnej Jesieni.

18 MAJA 2021

Spółka zależna Grupy Sarantis, Polipak, otrzymała oznakowanie ekologiczne Błękitny Anioł

Grupie Sarantis przyznano, za swoje przyjazne dla środowiska praktyki biznesowe, niemieckie oznakowanie ekologiczne Błękitny Anioł. Zakład produkcyjny Grupy, Polipak, produkujący worki na śmieci w Polsce, został w szczególności wyróżniony za wysoki poziom recyklingu tworzyw sztucznych wykorzystywanych przy produkcji swoich produktów.

9 KWIETNIA 2020

Przygotowaliśmy wielkanocne upominki dla dzieci i seniorów

Zbliża się Wielkanoc! Jak to ma miejsce od kilku lat, również w tym roku, przygotowaliśmy słodkie upominki dla dwanaściorga podopiecznych Publicznej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Szlachcinie. Nie zapomnieliśmy również o seniorach z Domu Pogodnej Jesieni.

1 STYCZNIA 2020

Powstanie POLI-LABu – nowoczesnego laboratorium badawczego

Wraz z rozpoczęciem roku, otworzyliśmy specjalistyczne laboratorium, wyróżniające się nowoczesnym wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie szerokiego wachlarza pomiarów oraz badań. Laboratorium zostało wyposażone w urządzenia takie jak wagosuszarka, plastometr, maszyna wytrzymałościowa, octagon, spektrofotometr czy Dart Drop.

27 LISTOPADA 2019

Drzewo dla Środy

Na terenie parkingu przy Kupcu Średzkim w dniu 27 listopada 2019 roku, odbyło się sadzenie drzew i krzewów. Łącznie zieleń w Środzie Wielkopolskiej wzbogaci się o 14 ufundowanych przez Polipak klonów czerwonych oraz ponad 600 krzewów irgi błyszczącej.

Komunikaty Prasowe

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi naszej działalności, naszych marek, naszych pracowników i naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent