Sarantis Oroldvidis


Odwiedź naszą witrynę grupową

Sarantis Group| English

lub wybierz lokalizację

O NAS

Nasz Zakład Produkcyjny

Nasz zakład produkcyjny

(Środzie Wielkopolskiej)

 

Nasz zakład produkcyjny w Środzie Wielkopolskiej, jako jeden z czterech działających zakładów Grupy, stale inwestuje w modernizację swoich obiektów i urządzeń.

 • Jakość jest podstawą procesu naszego rozwoju i nieustannie napędza nasze ambicje. Kontrole jakości i wysoki standard higieny pracy są obecne na wszystkich etapach tworzenia produktu w naszym zakładzie produkcyjnym w Środzie Wielkopolskiej, zaczynając od zbiórki surowca, kończąc na gotowym opakowaniu. W ten sposób zapewniamy, że każdy nowy produkt spełnia najbardziej wymagające kryteria jakości i już od momentu powstania, odpowiada na potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów.
 • Dysponujemy akredytacjami technicznymi i możliwościami produkowania bezpiecznych i zgodnych z wymogami produktów, zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów. Stosujemy wszystkie możliwe środki ochronne produkowanych i sprzedawanych produktów, w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa naszych konsumentów.
 • Jesteśmy pionierami w produkcji nowych innowacyjnych produktów gospodarstwa domowego poprzez wdrażanie nowych technologii w linii produkcyjnej.

Tworzenie innowacyjnych worków z nasz ą opatentowaną folią TriplePak:

  • Opracowywana jest nowa technologia, która doprowadzi do powstania nowych produktów high-tech (worki na odpady) poprzez zautomatyzowane procesy.
Nowe worki na odpady będą się charakteryzować:
  • Wysoką wytrzymałością
  • Lepszą funkcjonalnością i estetyką
  • opłacalnością
  • Wyższym profilem ekologicznym

Zobacz Certyfikat Polipak poniżej lub odkryj szczegółowo wszystkie certyfikaty Grupy

More

MIĘDZYNARODOWY STANDARD OBIEKT ZAKRES CERTYFIKACJI POBIERZ
ISO 9001
System Zarządzania Jakością- Wymagania
POLIPAK POLSKA Projektowanie, Produkcja oraz Sprzedaż opakowań foliowych PDF
ISO 14001:2015
System Zarządzania Środowiskowego
POLIPAK POLSKA Projektowanie, Produkcja oraz Sprzedaż opakowań foliowych PDF
ISO 45001
System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
POLIPAK POLSKA Projektowanie, Produkcja oraz Sprzedaż opakowań foliowych PDF
Produkty konsumenckie BRC (higiena osobista i gospodarstwo domowe) POLIPAK POLSKA Produkcja (wytłaczanie, nadruk, cięcie, zgrzewanie) worków na śmieci, worków specjalistycznych, worków do kontaktu z żywnością z tworzyw sztucznych (HDPE, LDPE, LLDPE, MDPE) pakowanych w folię oraz papierowe opakowania. PDF

 

Badania i rozwój

Jesteśmy pionierami w produkcji nowych innowacyjnych produktów gospodarstwa domowego poprzez wdrażanie nowych technologii w linii produkcyjnej.

Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent