Sarantis Oroldvidis


Odwiedź naszą witrynę grupową

Sarantis Group| English

lub wybierz lokalizację

AKTUALNOŚCI I MEDIA

Komunikaty Prasowe

11 LISTOPADA 2022

Grupa Sarantis kończy inwestycję dotyczącą nowego zakładu produkcyjnego firmy Polipak

Budowa nowego zakładu produkcyjnego firmy Polipak została zakończona, a jednocześnie nastąpiła relokacja do nowej siedziby. Nowy, zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny o powierzchni 24.000 metrów kwadratowych wyposażony jest w zmodernizowany park maszynowy, unowocześniony Dział Badań i Rozwoju oraz wdraża zautomatyzowane procesy produkcyjne w kierunku wytwarzania bardziej przyjaznych środowisku produktów i zwiększenia efektywności energetycznej.

1 LUTEGO 2022

Firma Polipak Sp. z o.o. po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa"

Miło nam poinformować, że firma Polipak sp. z o.o. kolejny raz została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa"! Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

15 LISTOPADA 2021

Decydująca faza budowy – listopad 2021

Z początkiem listopada budowa nowej siedziby naszej firmy wkroczyła w ostatnią, decydującą fazę. Obecnie trwają prace wykończeniowe realizowane przez naszego głównego wykonawcę. Zgodnie z ustaleniami, budowa ma zostać oddana na przełomie listopada/grudnia.

18 MAJA 2021

Spółka zależna Grupy Sarantis, Polipak, otrzymała oznakowanie ekologiczne Błękitny Anioł

Grupie Sarantis przyznano, za swoje przyjazne dla środowiska praktyki biznesowe, niemieckie oznakowanie ekologiczne Błękitny Anioł. Zakład produkcyjny Grupy, Polipak, produkujący worki na śmieci w Polsce, został w szczególności wyróżniony za wysoki poziom recyklingu tworzyw sztucznych wykorzystywanych przy produkcji swoich produktów.

26 WRZEŚNIA 2022

Grupa Sarantis - inwestycje na rzecz promocji bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy oraz ciągłej poprawy wyników środowiskowych

Zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz aktywny wkład w ochronę środowiska i promocję bezpieczeństwa i higieny pracy stanowią podstawowy cel i integralny element filozofii Grupy. Grupa Sarantis zakończyła szeroki cykl inwestycji w Systemy Zarządzania Środowiskiem oraz Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, podkreślając swoje zaangażowanie w oferowanie wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym stosowaniu społecznie odpowiedzialnych praktyk i metod przyjaznych dla środowiska.

15 LISTOPADA 2021

Polipak laureatem prestiżowego wyróżnienia w konkursie Lidl Fair Pay

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma Polipak Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w trzeciej edycji plebiscytu Lidl Fair Pay. Grupa Sarantis Grupa Sarantis z siedzibą w Atenach to międzynarodowy producent wyrobów na potrzeby rynku konsumenckiego, mogący pochwalić się ponad 50-letnią historią i wiodącą pozycją w branży na terenie Europy Wschodniej.

1 PAŹDZIERNIKA 2021

Adoptowaliśmy trzy żubry z Poznańskiego Nowego ZOO

Pomiłka, Postka i Poskoczka - to żubry z Poznańskiego ZOO, które przez najbliższy rok pozostaną pod naszą firmową opieką. Dlaczego wybraliśmy właśnie te zwierzęta? Ponieważ to jeden z symboli naszego kraju, gatunek chroniony.

20 MAJA 2020

Umowa na budowę nowej siedziby Polipaku podpisana!

W środę, 20.05.2020 po długich i ciężkich negocjacjach została podpisana umowa na budowę nowej siedziby naszej firmy z generalnym wykonawcą – firmą WPiP. Była to chwila na którą czekaliśmy od dawna. W momencie złożenia podpisów rozpoczął się nowy ekscytujący etap w historii naszej firmy.

Change cookies consent Revoke cookies consent