Sarantis Oroldvidis


Odwiedź naszą witrynę grupową

Sarantis Group| English

lub wybierz lokalizację

O NAS

Kim Jesteśmy

POLIPAK SP. Z.O.O.

Nasza firma jest wiodącym producentem opakowań i worków foliowych dla przemysłu oraz gospodarstw domowych, a jej historia sięga 1986 roku. W ciągu ostatnich trzech dekad staliśmy się jednym z największych producentów opakowań foliowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Zatrudniamy ponad 350 osób, a nasze zakłady zajmują łączną powierzchnię ok. 11,000 m2. W 2015 roku połączyliśmy siły z Grupą Sarantis, jednym z liderów w sektorze towarów szybkozbywalnych. Przystąpienie do Grupy Sarantis zapewniło pozytywne synergie w działalności obu spółek.

Nasza produkcja obejmuje produkty dla gospodarstw domowych takie jak worki na śmieci oraz worki na mrożonki dla marek własnych. Dodatkowo, produkujemy wyroby przeznaczone dla użytku przemysłowego – folie, rękawy czy półrękawy foliowe. Ponadto, nasza produkcja obejmuje worki na śmieci oraz worki mrożące własnej marki wytwarzane w rolce. Dodatkowo, produkujemy produkty przeznaczone do użytku przemysłowego, takie jak rękawy foliowe, półrękawy, płaskie torby i arkusze folii.

Nasza działalność eksportowa wspiera wymagającą sieć odbiorców ponad 20 krajach, odpowiednio w Europie, Afryce i Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjęcie nowych, zaawansowanych rozwiązań technologicznych, zwiększona jakość i bogaty asortyment produktów wpływając na nasze wyniki i naszą silną pozycję na rynku. W rezultacie znaleźliśmy się w gronie laureatów prestiżowej grupy „Diamentów Forbesa” 2020, tj. corocznego rankingu firm, które najefektywniej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Tytuł „Diamentu Forbesa” jest kolejnym potwierdzeniem naszego dynamicznego rozwoju na przestrzeni lat, który dał nam impuls do kontynuowania naszej pełnej sukcesów drogi.

Polipak jest częścią Grupy Sarantis

Grupa Sarantis jest międzynarodową firmą zajmującą się produktami konsumenckimi, szczycącą się stale rosnącym zasięgiem geograficznym i wiodącymi markami. Jako część Grupy, wyznajemy tę samą filozofię w prowadzeniu działalności. Jako firma zorientowana na cel, dbamy o realizację naszej misji, stosując praktyki odpowiedzialne społecznie i metody produkcji przyjazne dla środowiska.

Przeczytaj więcej o misji i wartościach Grupy 

ODDZIAŁY W

12 krajach

EKSPORT DO

50 krajów

Silna obecność na rynkach międzynarodowych

W ciągu ostatniej dekady podwoiliśmy nasze zyski, utrzymując naszą siłę i zdolność do samofinansowania naszego planu strategicznego.

Wyniki Finansowe

W ciągu ostatniej dekady podwoiliśmy nasze zyski, utrzymując naszą siłę i zdolność do samofinansowania naszego planu strategicznego.
25+

partnerstw strategicznych

Współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami konsumenckimi, które dążą do rozwoju swojej działalności w naszym regionie
2,700+

pracowników

110,000

Punktów sprzedaży

Silna sieć dystrybucji w naszym regionie oraz doskonałość w handlu obecna w punktach sprzedaży wzmacnia zaangażowanie naszych konsumentów.
50+

50 lat doświadczenia

Historia pełna sukcesów, która ukształtowała sposób, w jaki dziś prowadzimy działalność.
4

Zakłady produkcyjne

Działające zgodnie z najsurowszymi kryteriami jakości i bezpieczeństwa.
100+

marek

O wysokiej jakości i rozpoznawalności w naszym katalogu

Nasza Historia

Nasza firma jest wiodącym producentem opakowań i worków foliowych dla przemysłu oraz gospodarstw domowych, a jej historia sięga 1986 roku.

Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent