Sarantis Oroldvidis


Odwiedź naszą witrynę grupową

Sarantis Group| English

lub wybierz lokalizację

Podsumowanie charytatywnej akcji „Piątka dla Średzkiego Szpitala”

21 KWIETNIA 2020

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zainicjowana przez Polipak Sp z.o.o charytatywna akcja „Piątka dla Średzkiego Szpitala” zakończyła się ogromnym sukcesem!

Zbiórka została zorganizowana w celu wsparcia oraz pomocy naszemu lokalnemu szpitalowi w tym ciężkim czasie spowodowanym pandemią koronawirusa COVID-19. Dzięki lokalnej solidarności aż 46 Firm z terenu Środy i okolic, udało nam się uzbierać kwotę ponad 260 000 zł!

Cała suma została przekazana bezpośrednio na konto szpitala w celu zakupu najpotrzebniejszych sprzętów do ratowania zdrowia i życia ludzkiego, takich jak, np. respiratory.

Wszystkim, którzy naszą akcję wsparli, w imieniu własnym oraz Średzkiego Szpitala serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że to czego razem dokonaliśmy, da początek nowej tradycji wspólnego pomagania, do której już teraz Wszystkich Państwa zapraszamy.

Podsumowanie charytatywnej akcji „Piątka dla Średzkiego Szpitala” (309,1KB)

Firma Polipak Sp. z o.o. po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa"

Miło nam poinformować, że firma Polipak sp. z o.o. kolejny raz została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa"! Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.
Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent