Sarantis Oroldvidis


Odwiedź naszą witrynę grupową

Sarantis Group| English

lub wybierz lokalizację

Firma Polipak Sp. z o.o. po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa"

1 LUTEGO 2022

Miło nam poinformować, że firma Polipak sp. z o.o. kolejny raz została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa"!

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Do wyceny Diamentów Forbesa 2022 wykorzystane zostały oficjalne dane z lat 2016-2020, m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, poziom zapasów, stan należności oraz wartość nakładów na inwestycje. Otrzymanie tego wyróżnienia w tak specyficznym i ciężkim czasie pandemii jest kolejnym potwierdzeniem niezwykłej determinacji i ambicji całego #polipakteam.

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy całej naszej załodze!


Grupa Sarantis

Grupa Sarantis z siedzibą w Atenach to międzynarodowy producent wyrobów na potrzeby rynku konsumenckiego, mogący pochwalić się ponad 50-letnią historią i wiodącą pozycją w branży na terenie Europy Wschodniej. Nasza firma stale rozwija zasięg swojej działalności dzięki sieci spółek oraz silnej aktywności eksportowej na całym świecie. Misją Grupy Sarantis jest dążenie do poprawy nastroju konsumentów dzięki pięknu prostoty, mającym czynić codzienne życie lepszym. Chcemy być zawsze w pobliżu naszych klientów i tworzyć wartość biznesową w sposób zrównoważony. W portfolio Grupy Sarantis znajdują się doskonale rozpoznawalne marki z segmentu produktów higieny osobistej, środków domowej czystości, produktów zdrowotnych jak i luksusowych kosmetyków, które każdego dnia wpływają pozytywnie na życie wielu ludzi. Dzięki silnej działalności w 13 krajach, w szczególności w Grecji, Polsce, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Macedonii Północnej, Bośni i Hercegowinie, Portugalii, Ukrainie i Rosji, utrzymujemy niesłabnącą obecność na arenie międzynarodowej, dysponując przy tym rozbudowaną siecią dystrybucji, obejmującą swoim zasięgiem ponad 50 krajów na całym świecie.

Firma Polipak Sp. z o.o. po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa" (503,0KB)

Grupa Sarantis kończy inwestycję dotyczącą nowego zakładu produkcyjnego firmy Polipak

Budowa nowego zakładu produkcyjnego firmy Polipak została zakończona, a jednocześnie nastąpiła relokacja do nowej siedziby. Nowy, zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny o powierzchni 24.000 metrów kwadratowych wyposażony jest w zmodernizowany park maszynowy, unowocześniony Dział Badań i Rozwoju oraz wdraża zautomatyzowane procesy produkcyjne w kierunku wytwarzania bardziej przyjaznych środowisku produktów i zwiększenia efektywności energetycznej.
Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent